کنجکاوی برای به حداکثر رساندن بودجه های بازاریابی و تجارت برای یک کسب و کار کوچک مهم است

دنیای بازاریابی آنلاین در حال اوج گرفتن است و همه مشاغل موفق اکنون در یک حضور آنلاین سرمایه گذاری کرده اند تا با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنند. اکنون ممکن است کانال های بیشتری نسبت به گذشته برای بهره برداری با ظهور Web 2 ..0 و اهمیت روزافزون رسانه های در حال رشد اجتماعی مورد بهره برداری قرار گیرند.

من در حال حاضر از مدل حقوق مدیریت شده طرفداری می کنم زیرا تمایل دارم زمان بیشتری را برای آژانس بازاریابی دیجیتال صرف هر تصویر کنم تا یک قیمت بالا را بررسی کنم تا فروش گسترده تر که برای کسب درآمد خوب در مورد مدل های Royalty Free و Micro لازم است. . همانطور که گفته شد ، دومین تصویر درآمدزا در مورد موضوع شش ماهه من یک تصویر RF با انتخاب است.

در کانادا ، صادرات فروش “صفر” برای F.S.T است. اهداف این بدان معناست که وقتی کالایی را برای شخصی خارج از کانادا حمل می کنید ، هزینه D.S.T را دریافت نمی کنید. با این حال ، شما باید “اعتبار مالیات ورودی” (G.S.T. را که برای اهداف تجاری پرداخت کرده اید) برای انجام صادرات مطالبه کنید (یا از G.S.T جمع آوری شده توسط شما کسر کنید). فکر می کنم ایده در واقع با تشویق اعزام باشد.

درگیر شوید: فرایند برنامه ریزی باید زمانی باشد که مسائل اصلی کاملاً اتو آژانس دیجیتال مارکتینگ  خورده شود ، بخصوص وقتی که شما ورودی خود را ارائه دهید. همچنین ، در طول آژانس به طور منظم بمانید تا از آگاهی از تولید تیزرهای تبلیغاتی آنچه اتفاق می افتد و در صورت بروز هرگونه مشکلی ، آگاه باشید.

همچنین ، به طور کلی باعث می شود که وب سایت شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد. محتوای شما باید دقیق و پیوند داده شود تا به موقعیت بالایی دست پیدا کنید. محتوای خوب شامل متن ، عکس ، فیلم و غیره است. محتوای خوب ممکن است بازدید بالایی را به وبلاگ شما وارد کند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که محتوای شما برای انجام آن از قدرت کافی برخوردار است. انتشار چنین محتوایی ممکن است دشوار باشد ، ممکن است در طولانی مدت خصوصاً برای تولید ترافیک دیجیتال بسیار مفید باشد.

5) اندازه صفحه – سرعت صفحه وب شما برای بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو بسیار حیاتی است. چرا؟ از آنجا که ربات ها می توانند وب سایت شما را با سرعت بیشتری مدیر سایت Instagram و آسانتر کنند. بهترین تلاش خود را برای کمک به حفظ صفحه وب خود از ابعاد 5k و کمتر از 15k حفظ کنید.

من اخیراً در حال مشاوره با یکی از بزرگترین مارکهای مصرف کننده بازار شما در ایالات متحده بودم که معاون اصلی توسعه تعاملی آنها از این سوال کرد که چرا سایت آنها بازدیدکننده خاصی ندارد. من به آنها گفتم که نقطه خالی است که ، اگرچه آنها در سراسر سایت خود فلش داشتند و از طراحی خوبی برخوردار بود و از نرم افزار SEM و کارکنان پشتیبانی برخوردار بود ، اما از بروشور بسیار گران قیمت چیزی نداشتند.

بررسی کنید که آیا پروژه شما در داخل دوربین توسعه داده می شود یا قرار است به خارج از کشور واگذار شود. بخواهید تیم های طراحی یا فنی را برآورده کنید. اگر کار قرار است بتواند به نیروهای خارجی خود واگذار شود ، کشف کنید از کجا ، با C ها تماس خواهید گرفت؟ موارد زیادی از این شرکت وجود دارد که تیم مدیریت حساب دارند و تیم توسعه دهندگان نیز به آنها سپرده می شود. معمول است که توسعه فنی در ساحل انجام می شود زیرا منابع خارج از کشور قیمت کمتری دارند. مشکل این سناریو تضمین تعالی کار به دست آمده است. آیا تیم مدیریت حساب پیشوند انتهای گوشه را بررسی می کند؟ آیا با دستورالعمل ها و قوانین فعلی مطابقت دارد؟ آیا آنها می توانند به اندازه کافی انعطاف پذیر برای نیازهای شما باشند؟